Ubezpieczenie Mój Dom II w Compensa SA

Przedsiębiorstwo Ubezpieczeniowe Compensa działa na polskim rynku od 1998 roku. Jego głównym właścicielem jest firma ubezpieczeniowa będąca liderem w swojej branży na rynku Europy Środkowo-Wschodniej Vienna Insurance Group. Compensa ma ogromne doświadczenie w oferowaniu produktów ubezpieczeniowych swoim klientom. Dzięki elastycznemu oraz innowacyjnemu podejściu do budowania oferty produktowej firma jest w stanie sprostać oczekiwania wszystkim swoim klientami i partnerom biznesowym. Towarzystwo ubezpieczeniowe Compensa wspiera swoich klientów na każdym etapie ich życia. W ten sposób zyskujemy ich pełne zaufanie oraz lojalność stając się jednocześnie partnerami. Dzięki tworzeniu wiarygodnej oraz szybko rozwijającej się organizacji zaufało nam miliony klientów w Polsce, jak i w Europie. Compensa pragnie nadać swojej marce wyrazistego charakteru, która kojarzyć się będzie wszystkim ze wsparciem i partnerstwem. Dbanie o komunikacje i budowanie zaufania pomoże firmie w osiągnięciu jej długoterminowych celów.

Ubezpieczenie Mój Dom II w Compensa SA

Compensa posiada w swojej ofercie produkty ubezpieczeniowe chroniące dom klienta przed jego finansowymi konsekwencjami. Najbardziej rozszerzonym pakietem jest ubezpieczenie Mój Dom II. Tego typu polisa oparta jest na zasadzie all risk, czyli ubezpiecza dom od wszystkich możliwych ryzyk. Compensa odpowiada za wszystkie ewentualne zdarzenia, chyba że zostały one nieuwzględnione w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Towarzystwo ubezpieczeniowe zapewnia również ponad 50-procentową zniżkę w ostatnim roku 3-letniej polisy. Do wszystkich ryzyk należy zaliczyć takie zdarzenia jak kradzież elementów znajdujących się w domu w tym elektronika, sprzęt RTV/AGD, antyki, biżuteria. Mogą to być również szkody, które powstały w domu mieszkalnym na skutek działalności zwierząt, które znajdują się w środku mieszkania czy domu. Mogą to być również zwierzęta mieszkające na zewnątrz domu jak nornice, krety, zwierzęta, które utrzymujemy w celach hodowlanych, produkcyjnych lub też rekreacyjnych. 

Zalety posiadania ubezpieczenia Mój Dom II

Do głównych zalet ubezpieczenia Mój Dom II jest możliwość by klient, przeniósł zniżki od poprzedniego ubezpieczyciela. Kolejną zaletą jest to, że ubezpieczyciel traktuje mienie, jakby było nowe. Możliwe jest również otrzymanie 50-procentowej zniżki w ostatnim roku polisy 3-letniej. Compensa gwarantuje zwrot środków poniesionych w związku z wynajęciem lokalu zastępczego na okres do 365 dni.